Обгрунтування актуальності створення Інформаційного центру

За час діяльності центру ЄС були проведенні наступні заходи. 
З Представництва Європейського Союзу в Україні (м. Київ) була отримана Угода англійською та українською мовою, де зазначені основні напрями Інформаційного центру ЄС в м. Миколаєві. Після підписання даної Угоди, один екземпляр її було направлено до Представництва ЄС, а інший – зберігається в Інформаційному центрі Європейського Союзу в м. Миколаєві. 
Проведено нараду, на якій було призначено працівника наукової бібліотеки Грищенко О.В. – відповідальною особою за каталогізацію та зберігання літератури, що буде поступати із Києва та із-за кордону на адресу Інформаційного центру ЄС в м. Миколаєві. 
Директор центру ЄС, д.і.н.,професор Багмет М.О., взяв участь у складі Миколаївської делегації в роботі IV Конгресу Ініціатив Східної Європи в м. Любліні (Республіка Польща). Інформація про IV Конгресу Ініціатив Східної Європи була надрукована в газеті «ВечернийНиколаев»- 2014, 11 октября, а також на різних Інтернет-сайтах.
Крім того, Інформаційний центр Європейського Союзу в м. Миколаєві взяв участь у організації: 

  • 11 вересня 2014 р. у міжнародному діалозі студентів ЧДУ імені Петра Могили з організаторами акції «Європа у валізі».
  • 16-17 жовтня 2014 р. семінару-тренінгу «Підвищення ролі Товариства «Знання» України» у громадській освіті для дорослих» (м. Київ).
  • 04 листопада 2014 р. конференції за проектом: «Перехідні демократії з врахуванням досвіду Вишеградської четвірки» в якому взяли участь фахівці з ЧДУ імені Петра Могили (Україна), викладач з Тренчанського Університету імені АлександраДубчека (Братислава, Словаччина)ГетнетаТамена (GetnetTamene);
  • 14 листопада 2014 р. молодіжної науково-практичної конференції, присвяченої «Європейському тижню якості в Україні». Інформація про проведення молодіжної конференції, розміщена на сайті: http://mycity.mk.ua/?p=173757 та на регіональних ТВ-каналах. 

      Окрім того, 24 жовтня 2014 р. згідно Наказу № 1213 по МОН України було прийняти рішення про перемогу проекту на 2015-2017 рр. на тему: «Особливості науково-практичних заходів та рекомендації щодо імплементації європейських освітянських стандартів на півдні України».